  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H58-W12
  • Zoro # G613574919
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H58-W12
Width
12 in
Height
58 in
Mesh Size
12 in x 58 in
Frame Thickness
0.3125 in