  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H65-W12
  • Zoro # G613585939
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H65-W12
Width
12 in
Height
65 in
Mesh Size
12 in x 65 in
Frame Thickness
0.3125 in