  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H71-W12
  • Zoro # G413602737
/ea
See details
Key Features
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H71-W12
Width
12 in
Height
71 in
Mesh Size
12 in x 71 in
Frame Thickness
0.3125 in