  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H77-W12
  • Zoro # G913597090
/ea
See details
Key Features
Width
12 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Almond
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H77-W12
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12 in
Height
77 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
12 in x 77 in