  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H11-W13
  • Zoro # G913593696
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H11-W13
Width
13 in
Height
11 in
Mesh Size
13 in x 11 in
Frame Thickness
0.3125 in