  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H12-W13
  • Zoro # G913607270
Width
13 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H12-W13
Width
13 in
Height
12 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
13 in x 12 in