  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H14-W13
  • Zoro # G613571550
Width
13 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H14-W13
Width
13 in
Height
14 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
13 in x 14 in