  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H16-W13
  • Zoro # G013745544
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H16-W13
Width
13 in
Height
16 in
Frame Thickness
1.25 in