  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H21-W13
  • Zoro # G213578300
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H21-W13
Width
13 in
Height
21 in
Mesh Size
13 in x 21 in
Frame Thickness
0.3125 in