  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H22-W13
  • Zoro # G913512673
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H22-W13
Width
13 in
Height
22 in
Mesh Size
13 in x 22 in
Frame Thickness
0.3125 in