  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H25-W13
  • Zoro # G713737924
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H25-W13
Width
13 in
Height
25 in
Frame Thickness
1.25 in