  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H26-W13
  • Zoro # G613604517
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H26-W13
Width
13 in
Height
26 in
Mesh Size
13 in x 26 in
Frame Thickness
0.3125 in