  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H30-W13
  • Zoro # G413599709
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H30-W13
Width
13 in
Height
30 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
13 in x 30 in