  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H30-W13
  • Zoro # G713742454
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H30-W13
Width
13 in
Height
30 in
Frame Thickness
1.25 in