  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H32-W13
  • Zoro # G413615065
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H32-W13
Width
13 in
Height
32 in
Mesh Size
13 in x 32 in
Frame Thickness
0.3125 in