  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H49-W13
  • Zoro # G313583297
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
13 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H49-W13
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
13 in
Height
49 in
Mesh Size
13 in x 49 in
Frame Thickness
0.3125 in