  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H55-W13
  • Zoro # G813747021
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H55-W13
Width
13 in
Height
55 in
Frame Thickness
1.25 in