  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H57-W13
  • Zoro # G413574522
/ea
Key Features
Width
13 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H57-W13
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
13 in
Height
57 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
13 in x 57 in