  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H59-W13
  • Zoro # G213583724
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H59-W13
Width
13 in
Height
59 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
13 in x 59 in