  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H75-W13
  • Zoro # G613502493
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H75-W13
Width
13 in
Height
75 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
13 in x 75 in