  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H77-W13
  • Zoro # G913585455
/ea
See details
Key Features
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H77-W13
Width
13 in
Height
77 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
13 in x 77 in