  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H78-W13
  • Zoro # G513581932
/ea
See details
Key Features
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H78-W13
Width
13 in
Height
78 in
Mesh Size
13 in x 78 in
Frame Thickness
0.3125 in