  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H80-W13
  • Zoro # G913528476
/ea
See details
Key Features
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H80-W13
Width
13 in
Height
80 in
Mesh Size
13 in x 80 in
Frame Thickness
0.3125 in