  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H10-W14
  • Zoro # G913510211
/ea
Key Features
Width
14 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H10-W14
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
14 in
Height
10 in
Mesh Size
14 in x 10 in
Frame Thickness
0.3125 in