  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H12-W14
  • Zoro # G413741405
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H12-W14
Width
14 in
Height
12 in
Frame Thickness
1.25 in