  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H19-W14
  • Zoro # G313508337
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H19-W14
Width
14 in
Height
19 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
14 in x 19 in