  • Mfr # SL5-L48-MSFG-L00-H22-W14
  • Zoro # G413587607
Width
14 in
Mesh Type
Charcoal fiberglass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSFG-L00-H22-W14
Width
14 in
Height
22 in
Mesh Size
14 in x 22 in
Frame Thickness
0.3125 in