  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H24-W14
  • Zoro # G513502296
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H24-W14
Width
14 in
Height
24 in
Mesh Size
14 in x 24 in
Frame Thickness
0.3125 in