  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H25-W14
  • Zoro # G113621595
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H25-W14
Width
14 in
Height
25 in
Mesh Size
14 in x 25 in
Frame Thickness
0.3125 in