  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H31-W14
  • Zoro # G113600675
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H31-W14
Width
14 in
Height
31 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
14 in x 31 in