  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H32-W14
  • Zoro # G813587085
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H32-W14
Width
14 in
Height
32 in
Mesh Size
14 in x 32 in
Frame Thickness
0.3125 in