  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H45-W14
  • Zoro # G113502740
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H45-W14
Width
14 in
Height
45 in
Mesh Size
14 in x 45 in
Frame Thickness
0.3125 in