  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H49-W14
  • Zoro # G113577014
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H49-W14
Width
14 in
Height
49 in
Mesh Size
14 in x 49 in
Frame Thickness
0.3125 in