  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H49-W14
  • Zoro # G913607355
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H49-W14
Width
14 in
Height
49 in
Mesh Size
14 in x 49 in
Frame Thickness
0.3125 in