  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H54-W14
  • Zoro # G613624867
/ea
Key Features
Width
14 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H54-W14
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
14 in
Height
54 in
Mesh Size
14 in x 54 in
Frame Thickness
0.3125 in