  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H66-W14
  • Zoro # G113572972
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H66-W14
Width
14 in
Height
66 in
Mesh Size
14 in x 66 in
Frame Thickness
0.3125 in