  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H67-W14
  • Zoro # G613746590
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H67-W14
Width
14 in
Height
67 in
Frame Thickness
1.25 in