  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H70-W14
  • Zoro # G413748749
/ea
See details
Key Features
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H70-W14
Width
14 in
Height
70 in
Frame Thickness
1.25 in