  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H79-W14
  • Zoro # G813599224
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H79-W14
Width
14 in
Height
79 in
Mesh Size
14 in x 79 in
Frame Thickness
0.3125 in