  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H10-W15
  • Zoro # G413612354
Width
15 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H10-W15
Width
15 in
Height
10 in
Mesh Size
15 in x 10 in
Frame Thickness
0.3125 in