  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H21-W15
  • Zoro # G113578288
Width
15 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H21-W15
Width
15 in
Height
21 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
15 in x 21 in