  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H31-W15
  • Zoro # G913614087
Width
15 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H31-W15
Width
15 in
Height
31 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
15 in x 31 in