  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H32-W15
  • Zoro # G713587987
/ea
Key Features
Width
15 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H32-W15
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15 in
Height
32 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
15 in x 32 in