  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H43-W15
  • Zoro # G213612455
Width
15 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H43-W15
Width
15 in
Height
43 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
15 in x 43 in