  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H48-W15
  • Zoro # G413606636
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H48-W15
Width
15 in
Height
48 in
Mesh Size
15 in x 48 in
Frame Thickness
0.3125 in