  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H52-W15
  • Zoro # G813597152
Width
15 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H52-W15
Width
15 in
Height
52 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
15 in x 52 in