  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H53-W15
  • Zoro # G713611507
Width
15 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H53-W15
Width
15 in
Height
53 in
Mesh Size
15 in x 53 in
Frame Thickness
0.3125 in