  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H56-W15
  • Zoro # G313579894
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H56-W15
Width
15 in
Height
56 in
Mesh Size
15 in x 56 in
Frame Thickness
0.3125 in