  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H57-W15
  • Zoro # G313601687
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Almond
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H57-W15
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15 in
Height
57 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
15 in x 57 in