  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H57-W15
  • Zoro # G913616319
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H57-W15
Width
15 in
Height
57 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
15 in x 57 in